Závody ve slalomu pro děti do 15 let, 23. 2. 2019 - Ski-instruktori.cz - lyžařská škola pro děti i dospělé
Menu

Závody ve slalomu pro děti do 15 let, 23. 2. 2019 - Ski-instruktori.cz

 

Dne 23. 2. 2019 proběhne ve Ski areálu Potůčky 9. ročník amatérského závodu ve slalomu pro děti do 15 let.

Nahlédněte do fotogalerie ze závodu z minulé sezóny!

Propozice k závodu

Zápis probíhá přes tento formulář nebo v den závodu na místě. Prezence závodníků a závodnic probíhá v čase 9:00 - 10:00 ve stánku pořadatele - Ski-instruktori.cz, který bude situován u nástupu na vlek.

 

Startovné činí:

  • 100,- Kč / os. v případě zápisu přes tento formulář nejpozději dne 21.2.2019
  • 150,- Kč / os. v případě zápisu na místě

 

Startovné se hradí hotově na místě, účastníci víkendové lyžařské školy Ski-instruktori.cz startovné nehradí!

 

Start závodu je plánován na 10:30, rozdání startovních čísel v 10:00.

 

Závodníci budou rozděleni do věkových kategorií. Kategorie budou určeny po skončení zápisů, dle stáří přihlášených závodníků.

Závod se pojede dvoukolově, časy se sčítají, do času se započítává handicap plynoucí z věku závodníka, vyhrává závodník s nejnižším dosaženým časem.

Maximální počet startujících je omezen na 85, přednost mají závodníci z naší víkendové lyžařské školy a následně závodníci zapsaní přes webový formulář.

 

Hlavní cenou pro celkového vítěze je trampolína od společnosti JumpingSport.cz!

Vyhlášení vítězů je plánováno na 15:30, všichni závodníci získají diplom, vítězové obdrží hodnotné ceny od pořadatelů a sponzorů závodu.

 

Hlavní cenou pro celkového vítěze je trampolína od společnosti JumpingSport.cz!

Přijeďte se svými dětmi do Ski areálu v Potůčkách na závody! V den závodu bude v areálu probíhat testování lyží Lusti!

Handicap závodníka se přičítá k dosaženému času na základě věku závodníka. Důvodem pro zavedení handicapu je eliminace výkonnostních rozdílů plynoucí z věku. Handicap = věk * koeficient, Výsledný čas = čas 1. kola + čas 2. kola + handicap. Koeficient je pro všechny závodníky stejný.

Závody jsou určené amatérským lyžařům, nesmí se jich účastnit děti a junioři registrovaní v jakýchkoliv ski klubech, výhry nejsou právně vymahatelné. Ski-instruktori.cz si jako pořadatel závodu vyhrazují právo na změnu parametrů nebo úplné zrušení závodu. 

 

Fotogalerie z 1. ročníku závodů, Fotogalerie z 2. ročníku, Fotogalerie z 3. ročníku, Fotogalerie z 4. ročníku, Fotogalerie z 5. ročníku, , Fotogalerie ze 6. ročníku, Fotogalerie ze 7. ročníku, Fotogalerie z 8. ročníku

 Závody ve slalomu pro děti do 15 let

Partneři závodu:

 

 

Trampolíny Jumping Sport pro profi fitness i domácnost Recruit.cz - profesionální služby v oblasti HR managementu se zaměřením na headhunting volnýpád.cz

Skipot.cz - Ski areál Potůčky NUTREND.cz - Life is a sport Bonaparte.cz - výrobce a dovozce deskových her pro Českou republiku

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři