Testování lyží LUSTI - Ski-instruktori.cz - lyžařská škola pro děti i dospělé

Testování lyží LUSTI - Ski-instruktori.cz

 

 

V našem testovacím stánku, který máte šanci potkat v různých areálech u nás i v Alpách, si můžete zdarma vyzkoušet vybrané modely lyží značky LUSTI.

 

Naši odborníci Vám poskytnou všechny potřebné informace o celé modelové řadě lyží LUSTI a poradí s výběrem lyží vhodných právě pro Vás. Stánek je ve skiareálech situován zpravidla poblíž nástupu na vlek.

 

Pokud náš stánek navštívíte a rozhodnete se vyzkoušet některé modely, stačí nějakým způsobem prokázat svou totožnost (op, řp, ...) a vybrané lyže Vám budou seřízeny dle Vašich lyžařských bot, Vaší váhy a lyžařské zdatnosti a zapůjčeny na cca 30 minut, po kterých můžete lyže vystřídat a otestovat další a další, ...a další!

 

Lyže Lusti si také můžete zapůjčit oproti vratné záloze 3000,- Kč/pár v naší prodejně v Koterovské ulici 25 v Plzni. Půjčovné je v tomto případě 450,- Kč/den/pár. Toto půjčovné je pak možné odečíst z ceny zakoupených lyží v maximální výši 600,- Kč.

 

Na většině našich kurzů je též možné zdarma vyzkoušet vybrané modely lyží LUSTI. Pro tuto sezonu se to týká všech našich carvigových kurzů nebo škol v Alpách.

 

LUSTi SkiTest LUSTi SkiTest

 

 

Naše testovací sada v této sezóně obsahuje:

 

Vyhledávání: Hledat