Junior Ski Weekend - Ski-instruktori.cz - lyžařská škola pro děti i dospělé
Menu

Junior Ski Weekend - Ski-instruktori.cz

 

Junior Ski WeekendJunior ski weekend se vrací! Tato akce je unikátní tím, že děti jsou s námi bez Vás (rodičů) celý víkend. Jedná se o prodloužený víkend v rakouských alpách plný lyžování pro děti s alespoň průměrnou lyžařskou zdatností ve věku od 8 do 15 let bez rodičů. Tradiční termín pro Junior Ski Weekend jsou pololetní prázdniny. V minulosti se uskutečnily zatím dva juniorské víkendy, v sezńě 2015/2016 v Zillertalu a o rok později jsme na Junior Ski Weekend zamířili do SkiWeltu.
 

Základní charakteristika Junior Ski Weekendu je:

  • kvalitní instruktoři (akreditováni MŠMT)
  • výuka v malých skupinách
  • ubytování s polopenzí
  • přijatelná vzdálenost střediska z ČR
  • doprava z ČR - Prahy, Plzně

 Minulé Junior Ski Weekendy:

Junior Ski Weekend - Ramsau am Dachstein, Rakousko, pololetní prázdniny 2022

3 dny lyžování pro děti od 8 let, 3 denní skipass pro celou lyžařskou oblast Ski amadé, ubytování s polopenzí na 3 noci v hotelu Post, v Ramsau am Dachstein, doprava z Prahy/Plzně, cestovní pojištění Allianz

12.01.2022

Junior Ski Weekend - Dachstein West, Rakousko, 30. 1. - 2. 2. 2020

3 dny lyžování pro děti od 8 let, 3 denní skipass pro celou lyžařskou oblast Dachstein West, ubytování s polopenzí na 3 noci v Gasthof Torrenerhof***, Golling, doprava z Prahy/Plzně, cestovní pojištění Allianz

02.12.2019

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři