Jen tak na lyže - Ski-instruktori.cz - lyžařská škola pro děti i dospělé
Menu

Jen tak na lyže - Ski-instruktori.cz - Lyžování šité na míru

Manšestr

Ski-instruktori.cz, to je také cestovní agentura.

 

I když to nepatří mezi naše hlavní aktivity, umíme Vám ušít pobyt na horách, ať už v zimě tak i v létě na míru! Spolupracujeme s několika cestovní kancelářemi a díky tomu Vám můžeme nabídnout ubytování i skipasy kdekoliv budete chtít. Stačí zaslat poptávku na adresu info@ski-instruktori.cz a my se Vám ozveme již s konkrétní nabídkou. V poptávce je vhodné uvést termín, vybranou zemi, oblast nebo třeba i konkrétní středisko, máte-li vybráno. Dále také o jaký typ ubytování a stravy (apartmán/hotel, polopenze/snídaně/bez) by se mělo jednat. Uvést můžete případně i maximální cenovou hranici.

 

Jen tak na lyže se Ski-instruktori.cz

 

Nejjednoduší způsob, jak se dostat na kopec s partou lidí je vybrat si některou z našich akcí, jako například víkendový carvingový kurz nebo týdenní lyžařskou školu v Alpách ve variantě "Jen tak na lyže", která neobsahuje žádnou výuku lyžování a Vy tak máte naprosto volný program. 


Přihlásit se na takovou akci můžete velmi snadno pomocí naší ePřihlášky a to buď přihlášením na akci typu "jen tak na lyže" a nebo tak, že po výběru konkrétní akce zaškrtnete možnost "účast na akci bez výuky". Taková varianta je pak zpravidla o něco cenově výhodnější. 

 

Kam letos s námi jen tak na lyže

Jen tak na lyže se k nám můžete přidat téměř na jakoukoliv akci, kterou pořádáme dle kalendáře na úvodní stránce, s výjimkou snad jen těch akcí, které jsou určeny výhradně dětem.

 

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři