Jen tak na lyže - Ski-instruktori.cz - Lyžování šité na míru

 

Manšestr

Ski-instruktori.cz, to je také cestovní agentura.

 

I když to nepatří mezi naše hlavní aktivity, umíme Vám ušít pobyt na horách, ať už v zimě tak i v létě na míru! Spolupracujeme s několika cestovní kancelářemi a díky tomu Vám můžeme nabídnout ubytování i skipasy kdekoliv budete chtít. Stačí zaslat poptávku na adresu info@ski-instruktori.cz a my se Vám ozveme již s konkrétní nabídkou. V poptávce je vhodné uvést termín, vybranou zemi, oblast nebo třeba i konkrétní středisko, máte-li vybráno. Dále také o jaký typ ubytování a stravy (apartmán/hotel, polopenze/snídaně/bez) by se mělo jednat. Uvést můžete případně i maximální cenovou hranici.

 

Jen tak na lyže se Ski-instruktori.cz

 

Nejjednoduší způsob, jak se dostat na kopec s partou lidí je vybrat si některou z našich akcí, jako například víkendový carvingový kurz nebo týdenní lyžařskou školu v Alpách ve variantě "Jen tak na lyže", která neobsahuje žádnou výuku lyžování a Vy tak máte naprosto volný program. 


Přihlásit se na takovou akci můžete velmi snadno pomocí naší ePřihlášky a to buď přihlášením na akci typu "jen tak na lyže" a nebo tak, že po výběru konkrétní akce zaškrtnete možnost "účast na akci bez výuky". Taková varianta je pak zpravidla o něco cenově výhodnější. 

 

Kam letos s námi jen tak na lyže

 

Termín Místo Popis Cena Doprovodná akce
 16. - 19. 11. 2017  Kitzsteinhorn  3 dny skipass, 3 noci ubytování v apartmánech  od 5 890,-  Carvingový kurz
 14. - 17. 12. 2017  Heiligenblut  3 dny skipass, 3 noci ubytování v apartmánech  od 4990,- / os dle typu ubytování  Skiopening Heiligenblut s LUSTI ski testem
 18. - 21. 1. 2018   Matrei  3 dny skipass, 3 noci ubytování v apartmánech  od 5990,- / os dle typu ubytování  Kurz závodního lyžování, Carvningový kurz
 14. - 18. 3. 2018  Heiligenblut  3 dny skipass, 3 noci ubytování v apartmánech  dle typu ubytování  Muzika na horách

 

Jen tak na lyže do Matrei, 18. - 21. 1. 2018

  • Ubytování na 3 noci v apartmánech SUN v Matrei, pár set metrů od lanovky
  • 3 denní skipass pro oblast Matrei

Cena od 5990,- / os. v závislosti na velikosti a obsazení apartmánu ...přihlásit se!

 

Vyhledávání: Hledat