Média - Ski-instruktori.cz - lyžařská škola pro děti i dospělé
Menu

Média - Ski-instruktori.cz

13. 11. 2014 Deník.cz - Instruktor Martin Klička: Škoda, že je v Česku lyžování sezonní sport

S kolegy už šestým rokem provozuje vlastní školu lyžování. Výuce tohoto sportu se ale věnuje od osmnácti let, takže dobře ví, co by měl každý lyžař udělat předtím, než se vydá na svah, ale i jak vybrat správné vybavení a kam si vyjet za dobrou lyžovačkou.
 

Zdroj: http://www.denik.cz/doma/instruktor-martin-klicka-skoda-ze-je-v-cesku-lyzovani-sezonni-sport-20141113.html

 

1. 12. 2012 Česká televize, Studio 6 Víkend - Bezpečnost na lyžích

Čeští vlekaři se chystají na novou sezónu, lyžaři se téměř po roce opět postaví na svah. Bezpečnost na lyžích je proto naše další téma, s Martinem Kličkou ze Ski-instruktoru.cz, zdravíme do Plzně...

 
 

11. 1. 2012 OnaDnes.cz - Poprvé na svahu. Jak neodradit dítě od lyžování

"Je jasné, že podle věku musí být zvolen přístup k výuce a nelze hned očekávat žádné výkonostní zázraky," varuje instruktor Ondřej Trdlička. "Nejmenší děti je třeba spíše motivovat, aby se chtěly v pozdějším věku k lyžování vrátit a aby je pobyt na sněhu bavil."

 
Těm, kteří by raději začali hned velkolepě třeba v Alpách, doporučuje Ondřej Trdlička týdenní školy pořádané českými instruktory, kterých se mohou zúčastnit děti spolu s rodiči. "Rodiče si mohou během týdne lyžovat podle své libosti, nebo se od našich instruktorů i něco přiučit, například v oblasti carvingu," dodává učitel lyžování.
 

2. 12. 2009 Vitalia.cz - Lyžařská sezona začíná. Proč utíkáme do Alp?

Přestože naše hory dosahují sotva dvou tisíc metrů, jsme národem vášnivých lyžařů. Celé rodiny tráví dovolené anebo víkendy na horách. Lyžovat se učí docela malé děti. Instruktor Martin Klička nebyl výjimkou a na lyžích stál již ve třech letech. Proč raději lyžujeme v Alpách a jak správně do carvingového oblouku?
 
 

 

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři