Letní sportovní akce - Ski-instruktori.cz

 

Letní sportovní akce

 

Letní sportovní akce jsou v zásadě dvojího typu. Sportovní tábory pro děti nebo pak různé sportovní, tématicky zaměřené, akce pro dospělé, případně i v doprovodu dětí.

 

Sportovní tábory pro děti jsou zaměřené na velké množství pohybových aktivit, primárně jsou zacíleny na cyslistiku, případně inline bruslení. Doplněny jsou pak dalšími sportovními aktivitami a především různými pohybovými dovednostními soutěžemi, které probíhájí celý týden a vrcholí závěrečnými závody. Sportovní tábory pro děti jsou organizovány zpravidla s dopravou, stravou a ubytováním v chatkách v rekreačních střediscích.

 

Sportonví akce pro dospělé jsou pak tradiční výlety za sportem do míst, kde jsou pro konkrétní sporty ty nejlepší podmínky a zázemí. 

 


Minulé letní sportovní akce pro děti:

Na brusle na Flaeming Skate - červen 2013

In-line bruslení a cyklistika na tom nejjemnějším asfaltovém povrchu. Termín: 14. - 16. 6. 2013, Oehna, Flaeming skate, Německo, ubytování v kempu nebo v pensionu se snídaní, doprava autobusem z Plzně, Prahy.

21.2.2013

Letní sportovní tábor pro děti od 7 do 15 let - srpen 2013, Vimperk

Letní sportovní tábor pro děti zaměřená především na cyklistiku, inline bruslení a turistiku v okolí Vimperku pro děti ve věku 7 - 15 let. Ubytování v chatkách s plnou penzí, doprava autobusem z Podbořan, Plzně, Prahy!

27.2.2013

Bike & Skate, Vimperk, 5. - 11. 8. 2012

Letní sportovní akce pro děti ve Vimperku zaměřená především na cyklistiku a inline bruslení. Akce se mohou zúčastnit samostatně děti ve věku 8 - 15 let.

14.6.2012

Bike & Skate v Bavorském lese, 5. - 11. 8. 2012

Letní sportovní akce pro děti zaměřená především na cyklistiku a inline bruslení, letos poprvé v Bavorském lese. Akce se mohou zúčastnit samostatně děti ve věku 8 - 15 let, mladší pak v doprovodu rodičů.

28.5.2012
Vyhledávání: Hledat